Webcamsex roulett Vllezrit dervishi emrin tinder dating site

Gjat koktejlit, Lartsia e Tij Princi Leka u njoh nga afr me drejtuesit e lart legalist, me t cilt shkmbeu konsiderata t ngrohta dhe dshirn pr t'u njohur m nga afr e bashkpunuar vazhdimisht "pr qllimet e prbashkta fisnike".

Pas astesh tejet emocionuese, t fiksuara n kujtesn e t pranishmve, drejtuesit e lart legalist u prshndoshn me Lartsin e Tij Princin Leka dhe me funksionart e lart t Oborrit Mbretror, me premtimin pr t'u takuar srish, sa m shpejt. Eqerem Spahiu n mbledhjen e Komitetit Drejtues me pranin e kryetarve t Degve n rrethe Angazhimet tona n Lvizjen pr Zhvillim Kombtar T nderuar antar t Komitetit Drejtues! E zhvillojm kt mbledhje t zgjeruar t Komitetit Drejtues me pjesmarrjen e t gjith kryetarve t Degve t PLL n rrethe.

vllezrit dervishi emrin tinder dating site-78

Paraardhsit tuaj kan dhn kontribute madhore n t gjitha fushat, dhe pr kt arsye jan persekutuar nga pushtuesit fashist e komunist.Edhe Ne, n mrgim, e kemi patur gjithmon mbshtetjen e PLL.Ky takim thelloi njohjen e drejtuesve t strukturave lokale t PLL me programin politik dhe hapat e mtejshme q do t ndrmerren n kuadr t Lvizjes pr Zhvillim Kombtar. Kjo sht mbledhja e par mbas zhvillimit t konferencave t PLL npr Deg.Ju jeni vet dshmitar t faktit se ne kemi kryer nj proces zgjedhor t standardeve t lart t demokracis s brendshme n parti, ku spikatn vlerat e vrteta t Legalitetit. Zgjedhja e tyre sht br duke u nisur nga fakti se t tre personat e msiprm jan t votuar n Kshillin Kombtar si antar t Komitetit Drejtues t PLL.Pas leximit t raportit u bn shum pyetje dhe diskutime rreth tij, n t cilat fillimisht u vlersua puna e br pr hartimin dhe u krkuan sqarime pr probleme t ndryshme, pr t cilat z. Basha, i cili u lexoi drejtuesve legalist udhzimet e prgatitura e miratuara nga Kryesia, lidhur me detyrat e reja politike e organizative pr Degt, t detajuara me objektiva dhe afate konkrete.

Spahiu dha prgjigje t detajuara, q u mirpritn nga pjesmarrsit. Pas pyetjeve dhe sqarimeve t rastit, u kalua n pikn vijuese t rendit t dits: - Porosi pr plotsimin e formularve, shprndarjen e librezave t reja t antarsis dhe menaxhimin e gazets "Atdheu", mbajtur nga sekretari i Prgjithshm i PLL z. Kjo pik e rendit t dits u shoqrua me sqarime t rastit dhe u ezaurua me sukses, duke shnuar njkohsisht edhe prfundimin e ktij takimi, pas afro dy or pune intensive.

Mbledhje e zgjeruar e Komitetit Drejtues t PLL, me pjesmarrjen edhe t kryetarve t Degve PLL, si gjithmon, n krah t Mbretit NMT Mbreti Leka I-r: Paraardhsit tuaj..., jan persekutuar nga pushtuesit fashist dhe komunist.

PLL i ka dhn Kombit dhe Atdheut shum dshmor, t burgosur, t internuar dhe sakatuar.

Por n vazhdn e qllimeve fisnike t Lvizjes Kombtare t Legalitetit, pra t PLL, tashm kemi ndrmarr Lvizjen pr Zhvillim Kombtar, ku PLL ka vendin e saj dhe ku do t ket edhe shum forca t tjera.

Kjo Lvizje ka si synim t marr pushtetin n vitin 2005.

Un e kuptoj kt apel t Tij si nj alarm i cili synon t mobilizoj moralisht dhe politikisht t gjith faktort relevant n Shqipri, Kosov, Maqedoni dhe n viset e tjera.